Vrijwilliger van het jaar: Hans Bussing!

De vrijwilliger van het jaar werd dit jaar gekozen door de winnaars van de laatste drie jaar: Gerard Kielstra, Jolande Eelderink en Marc Peeters. Nadat de commissie de koppen bij elkaar had gestoken, waren ze unaniem in hun keuze: Hans Bussing is dit jaar de vrijwilliger van het jaar bij Reünie. En hij is een zeer terechte winnaar. Hans staat al 20 jaar op het voetbalveld bij Reünie. Als trainer en ook als leider heeft hij alle leeftijdscategorieën doorlopen. Verder is hij bij vele wedstrijden als scheidsrechter en assistent scheidsrechter actief geweest. Trainer zijn is zijn lust en leven. De laatste 5 jaar was deze kanjer trainer van de dames met als hoogte punt het kampioenschap in de 5e klasse. Met pijn in het hart gaat Hans eind dit seizoen stoppen bij zijn dames.

Kortom een man met een Reünie hart die de afgelopen 20 jaar veel voor Reünie heeft betekend!