Voetballen met PB Soccer: één en al enthousiasme!

Na de 1e van de 2 voetbaldagen onder leiding van PBSOCCER – Training en Clinics – is één ding duidelijk: niet alleen leerzaam, maar daarnaast ook bijzonder leuk. Het begint al ’s ochtends in de kleedkamer: het compleet nieuw outfitje met shirt, broek en kousen hangt keurig voor iedereen op naam op een hangertje. De sfeer is dan al gezet. Dan de oefeningen. Met een speedladder, met horden, uiteraard ook techniekoefeningen op met bal: het was één groot feest. De goed verzorgde lunch ging er dan ook wel in. ’s Middags lag het accent iets meer op partijtjes, waarbij iedereen kon laten zien wat ze ’s ochtends hadden geleerd. Opvallend: niet alleen het enthousiasme, maar ook ‘voetbaltechnisch’ en qua discipline zag het er perfect uit. Dat zie je terug in de foto’s, waarbij de meiden natuurlijk nog even met hun ‘personal trainer’ apart op de foto moesten. Alle lof voor het team van PBSOCCER, die het zowel qua materiaal, organisatie als sfeer goed voor elkaar hadden. En… zo te zien vonden ze het zelf ook erg leuk! Op naar morgen, we kunnen niet wachten