VOETBAL 2-DAAGSE OP 3 EN 4 MEI.

PBSoccer organiseert in samenwerking met VV Reünie een Voetbal 2-daagse in de meivakantie.

Op donderdag 3 mei en vrijdag 4 mei organiseert PBSoccer in Borculo bij voetbalvereniging Reünie een voetbal 2-daagse. Wil jij nu ook samen met je voetbalvriendjes en/of voetbalvriendinnetjes meedoen aan twee supervette voetbaldagen ?! Wacht dan niet en schrijf je in! Iedereen is welkom! Meer informatie en inschrijven mogelijk vanaf zaterdag 3 maart. Dit allemaal via de website www.pbsoccer.nl

Wie kan er meedoen aan de Voetbal 2-daagse:

–Jongens en meisjes in de leeftijd van 6 t/m 14 jaar;

–Gehele dag van 09:00 t/m 15:00

–Inschrijven gaat via de website: www.pbsoccer.nl

–Kosten: € 60,00 per deelnemer Daarvoor ontvangt de deelnemer: een PBSoccer tenue van het merk JAKO (shirt, Short en Kousen), PBSoccer rugzakje, PBSoccer certificaat, PBSoccer medaille, lunch en twee dagen voetbaltraining van PBSoccer trainers.

Gehele dag zullen er ranja en tussendoortjes voor de deelnemers aanwezig zijn.

 

Globaal beeld programma beide dagen:

09:00 uur. Ontvangst in de kantine bij v.v.Reünie

09:10 uur. Kleding uitgifte. (alleen eerste dag)

09:30 uur. Start ochtendtraining deel 1

10:30 uur. Pauze.

10:45 uur. Start ochtendtraining deel 2

11:45 uur. Lunch

12:30 uur. Start middagtraining deel 1

13:30 uur. Pauze.

13:45 uur. Start middagtraining deel 2

14:45 uur. Einde Voetbaldag bij VV Reünie