Geen voetbal t/m 6 april

Zondag 15 maart heeft het kabinet aanvullende maatregelen genomen in de aanpak van het coronavirus. Dit betekent dat v.v. Reünie vanaf zondag 15 maart 18.00 uur tot en met maandag 6 april onze deuren sluiten. Deze nieuwe maatregelen betekenen dat het amateurvoetbal (veld en zaalvoetbal) in ieder geval tot en met 6 april niet door zal gaan, en tevens dat er geen trainingen, oefenwedstrijden of andere grote bijeenkomsten georganiseerd worden.

Deze beslissing is bedoeld om de verdere verspreiding van coronavirus zoveel mogelijk in te dammen. Dit is onbekend terrein, en daar horen soms drastische maatregelen bij. De gezondheid en veiligheid van iedereen staat voorop, we hopen op jullie begrip in deze aparte tijden.

 

Mocht de situatie tussentijds wijzigen dan houden wij u via de website op de hoogte.

Bestuur v.v. Reünie
Afbeelding designed by Freepik