Steun onze sponsoren v.v. Reünie

Steun onze sponsoren!

De hele maatschappij merkt de impact van het coronavirus, zo ook onze sponsoren. Wij, als v.v. Reünie, zijn trots en ontzettend dankbaar voor onze sponsoren. Wij willen hen dan ook in deze tijden zoveel mogelijk helpen, zoals zij ons ook altijd helpen. 

Op onze website hebben wij nu een nieuwe pagina compleet ingericht om onze sponsoren een extra podium te geven voor hun mooie initiatieven en acties. Hiermee hopen wij dat deze initiatieven en acties bij zoveel mogelijk belangstellenden komen, waardoor iedereen hier wat aan heeft. Deze pagina wordt uiteraard up-to-date gehouden, dus neem hier gerust eens in de zoveel tijd een kijkje op en mis niks!

Onze ‘Steun onze sponsoren’ pagina vind je onder het kopje sponsoren, maar je kunt ook hier klikken om op de pagina te komen!