Staring Boys verrichten goed werk bij Reünie.

Zes eindexamenleerlingen van het Staring college waren vanmorgen actief bezig op en rond de velden van ons Sportpark de Wildbaan. Vanavond hebben ze als afsluiting van hun studie aan het Staringcollege een gala-avond, maar vanochtend zetten ze zich in voor een ochtend maatschappelijke stage en dat deden ze prima.Na instructies van Gerard ten Bras gingen de mannen aan het werk: het tegelpad rondom het hoofdveld werd onkruidvrij gemaakt en geveegd, putjes werden doorgespoeld, er werd gesjouwd met doeltje, die daarna werden voorzien van nieuwe netten. Aan het eind van de ochtend zag ons Sportpark er weer pico bello uit! Deze missie was geslaagd, op naar het gala en het eindexamen. Wij wensen de jongens heel veel succes bij het eindexamen en bedanken hen voor hun inzet voor Reünie.