Sportmassage Berkelland verzorgt ehbso-cursus voor v.v. Reünie en GSV’63

De leiders van de diverse elftallen van v.v. Reünie en GSV’63 zijn tijdens een ehbso-cursus bijgeschoold op het gebied van behandelingen van blessures. Want er is natuurlijk meer dan even met een bidon met koud water aan komen rennen. Wat doe je als iemand na een harde botsing het bewustzijn verlies? Wie belt er wel en wie niet voor een ambulance? Hoe herken je een hersenschudding? Wat als iemand zijn tong inslikt? En hoe leg je iemand in een stabiele zijligging en waarvoor is dat? Paul Mittelmeijer, eigenaar van Sportmassage Berkelland en vaste verzorger bij het 1e elftal van v.v. Reünie, geeft tijdens de ehbso-cursus op al deze vragen een helder en duidelijk antwoord. ‘En er zijn ook veel dingen die je beslist niet moet doen, daarvoor moet je echt een ambulance met geschoolde vakmensen laten komen’ aldus Paul. Deze ‘bijscholing’ is vooral gericht op de meest voorkomende praktijksituaties op het veld, zeer herkenbaar voor de leiders en geeft tal van tips die ze in voorkomende gevallen direct kunnen toepassen.