Selectie senioren

Selecties senioren vv Reünie bekend

Het bijzondere en vreemde seizoen 2019-2020 is definitief afgesloten en dus kijken we uit naar het nieuwe seizoen in de hoop dat we na de zomer ‘gewoon lekker kunnen voetballen’. Ter voorbereiding op het komend seizoen is besloten om de senioren (mannen) onder te verdelen in een A- en B-selectie.

Vertrokken zijn Musa Dagdelen, Deniz Gedik, Sven Lammers, Martijn Rexwinkel en Danny Verhoeven. Nieuw in A-selectie zijn Willem Bröcker, Koen Dolleman en Floris Bouwhuis, die vorig seizoen overigens al een aantal wedstrijden met het 1e elftal meespeelde.

De A-selectie start dinsdag 28 juli aanstaande om 19.45 met de training onder leiding van Peter Jansen.

De spelers van de B-selectie kunnen gedurende de zomerstop iedere vrijdag om 19.30 uur hun conditie op peil houden. Dan zijn overigens ook de spelers van de JO19 welkom.

Ook bij de dames 2 nieuwe gezichten: Romy Berentsen en Jamie Nieuwenhuis. De dames starten met trainen op dinsdag 18 augustus aanstaande.

Klik hier voor de indeling van de senioren.