Roy en Mike genomineerd voor Clubheld van het Jaar!

Stem nu op Roy en Mike voor Clubheld van het Jaar en wie weet winnen zij de titel en een geheel verzorgd feest voor de club!

Zorg ervoor dat al je vrienden, familie, buren en jouw verschillende e-mailadressen (😜) op de mannen stemmen, ze kunnen naast de titel ook een geheel verzorgd feest voor de club winnen! 🍻

Onze eigen Roy en Mike zijn dit jaar genomineerd voor de titel Clubheld van het Jaar. Dit is niet gek wanneer jij je bedenkt dat beide heren al een lange tijd trainer en leider zijn van een team, Roy heeft op dit moment zelfs drie teams onder zijn hoede en weet dit allemaal te managen. Naast het trainen en leiden is Mike vaak klussend op ons sportpark te vinden en zit hij in de activiteitencommissie. Beide heren doen ontzettend veel voor onze vereniging en verdienen het dus om de titel binnen te slepen!

Stemmen op Roy kan via deze link: 
https://www.clubheldvanhetjaar.nl/roy-venderbosch

Stemmen op Mike kan via deze link:
https://www.clubheldvanhetjaar.nl/mike-hemmink

Vergeet niet jouw stem te bevestiging via de mail, anders telt deze NIET. Stemmen kan tot 2 december 2019, 12.00 uur!