Robert Rinders stopt als voorzitter van v.v. Reünie

Tijdens de bestuursvergadering van woensdag 27 januari 2021 heeft onze voorzitter Robert Rinders laten weten te stoppen als voorzitter van de v.v. Reünie. Robert is sinds oktober 2018 voorzitter van onze voetbalvereniging. Daarvoor was Robert al drie jaar secretaris in het bestuur.

We betreuren en respecteren het besluit van Robert. Afgelopen jaren heeft Robert veel tijd in onze vereniging gestoken. Of het nu het project Staring College/kunstgras was, de ontwikkelingen rondom het sportpark de Wildbaan, of de samenwerking met GSV ’63 op jeugdgebied, alles deed hij met de volle 100% inzet. Daar kwam afgelopen jaar de extra werkzaamheden in verband met de Corona crisis nog eens bovenop.

Met enorm veel respect willen we Robert bedanken voor zijn enorme inzet en betrokkenheid bij het besturen van v.v. Reünie en voor alles wat hij bereikt heeft voor onze vereniging.

Bij de uitgestelde algemene ledenvergadering zal Robert de voorzittershamer neerleggen.