PAASSPELAVOND VOOR DE JO 9 EN JO11.

Een feest zo leuk als Pasen willen we bij Reünie natuurlijk niet zomaar voorbij laten gaan. Daarom was er op donderdag 29 maart een speciale paasspelletjesavond georganiseerd voor de spelers uit de E en de F jeugd. Het eerste onderdeel was het welbekende paaseieren zoeken. De twist hierbij was dat er vier verschillende kleuren waren en dat elk groepje zijn eigen kleur had. Daarnaast stonden er op alle eieren een letter waarmee de groepjes een woord moesten maken. Zoals verwacht stortten de  aanwezige kinderen zich als fanatieke paasspeurders op de eieren. De groepjes waren verdeeld op basis van hun team en werden uitstekend begeleid door de aanwezig trainers waarvoor onze dank. Na het zoeken waren er nog meer spelletjes te doen zoals het eieren stapelen, eieren gooien (naar elkaar en in de emmer) en een “parcourtje” waarbij de ei op een lepel langs verschillende obstakels moest worden genomen. Vooral bij dat parcours was het mooi om te zien hoe fanatiek de jongste jeugd al is, dat beloofd wat moois voor de toekomst. De avond werd afgesloten met een bekertje ranja en een welverdiend zakje paaseieren. Al met al was het weer een leuke avond en we hopen alle paashazen in spé volgend jaar weer terug te zien.