Paaseieren zoeken: leuke nieuwe activiteit

Zaterdagmiddag mocht de paashaas onze oefendriehoek voor één middagje lenen om er paaseieren te verstoppen. De jeugdactiviteitencommissie had deze activiteit voor de jongste jeugd voor de eerste keer op de kalender gezet. De paashaas had heel veel eieren verstopt, waarbij ook 2 zilveren.
De kinderen van de E en F gingen samen met vader of moeder op zoek naar de eitjes, die door de Paashaas, waren verstopt. Herman, wat kwam de Paashaas ons toch bekend voor.
Toen alle eieren waren gevonden, was er in de kantine voor de vinders de zilveren eieren nog een prijsje en die werden gewonnen door Luke Horst en Sam Mobs. En daarna was er voor iedereen een patatje met en ranja. ook was er voor iedereen nog een zakje met paaseitjes.
De activiteitencommissie kan terugkijken op een leuke nieuwe activiteit.

121118