Meld je aan voor NL Doet bij v.v. Reünie

Ook dit jaar doet v.v. Reünie mee met de landelijke actie van NL Doet.

Op zaterdag 29 mei gaan we van 08.00 -13.00 uur klussen op ons complex ”De Wildbaan”. We hebben jouw hulp dringend hiervoor nodig! Dit is een mooie gelegenheid om diverse onderhoudswerkzaamheden uit te voeren zodat ons complex er weer prima bij komt te liggen. Geef je dus op zodat we diverse werkzaamheden kunnen uitvoeren zowel binnen maar in hoofdzaak buiten rondom de gebouwen. Iedereen van jong tot oud is welkom. De dan geldende corona-maatregelen worden nauwkeurig in acht genomen.

We starten om 08.00 uur met een kop koffie en sluiten het geheel af om 13.00 uur met een drankje. Vele handen maken licht werk. Geef je dus op voor 26 mei a.s. bij gtenbras@vvreunie.nl.

Alvast bedankt!