Nieuwe hoofdtrainer Bert van Losser

Bert van Losser is de nieuwe hoofdtrainer van v.v. Reünie. Bert volgt Peter Jansen op die onlangs in verband met een reorganisatie op zijn werk moest stoppen. Naast voetbaltrainer is Bert presentator bij RTV Oost en freelance voetbalcommentator bij ESPN.

Bert was zelf altijd fanatiek voetballer en kwam o.a. uit voor Excelsior Rijssen en s.v. Rijssen. Vanwege zijn werk moest hij al vroeg stoppen als speler. Jaren later werd hij trainer van zijn zoontje. Hij behaalde zijn trainersdiploma’s B en C en trainde hij verschillende jaren bij s.v. Enter en SVZW in de jeugd. Hij was daarna 3 jaar lang hoofdtrainer bij Sportclub Wesepe en vorig seizoen was hij hoofdtrainer bij BWO uit Hengelo. Gelukkig konden we in een korte periode een nieuwe trainer vinden voor ons eerste elftal.

We hopen dat het goed gaat met alle maatregelen omtrent het corona virus, zodat we er een mooi seizoen van kunnen maken.

Bert, van harte welkom en heel veel succes!