Marc Peters vrijwilliger van het jaar bij v.v.Reünie

Marc Peters: vrijwilliger van het jaar bij v.v. Reünie

 

Iedere dag het gras rondom de kantine en velden maaien, als elektricien zorgen dat de lampen allemaal branden en de stoppen niet doorslaan, als het nodig is de velden sproeien, op zondagmiddag de problemen met de geluidsinstallatie oplossen: Marc draait er zijn handen niet voor om. Daarnaast ook nog keeper van zaal 4 en speler in het 4e elftal: geen wonder dat de jury bij de verkiezing van de vrijwilliger van het jaar deze keer bij Marc uitkwam. Op de jeugdige leeftijd van 22 jaar is Marc nu al een ‘belofte’ voor de toekomst! Ook mooi meegenomen: Marc neemt altijd zijn eigen gereedschap mee. Het gerucht gaat zelfs, dat de jury zich hierdoor heeft laten inspireren door het wel bekende lied: ‘Hup, daar is Marc met de waterpomp tang, de knijptang en de combinatietang’! Kortom Marc is Reünie’s meer dan terechte vrijwilliger van het jaar.