Kop jij het een-tweetje met de Coop binnen?

Heb jij jouw FANshop al geopend? Doe het snel: ga sparen voor gratis FANproducten èn voor de club

De ClubFund-actie bij Coop Borculo is in volle gang en loopt lekker. Iedereen is aan het sparen voor een eigen poster, broodtrommel, placemat of slippers. Je hebt jouw FANshop nog niet bekeken? Dat is jammer! Je zet jezelf en de club buitenspel…

Pak je actiefolder en open je persoonlijke webshop vandaag nog. Nodig familie en vrienden uit voor je FANshop en zorg zo dat ze ook voor gratis FANartikelen gaan sparen bij Coop Borculo. Dat is niet alleen leuk voor jou, maar ook goed voor onze clubkas. Van iedere bestelling gaat een deel rechtstreeks naar v.v. Reünie of naar de ST: Reünie/GSV’63 jeugd!

Een bijzonder 1-2’tje dus. Jullie tikken hem toch wel binnen?!