Gezellige beachvolleybal én -party!

Afgelopen zaterdag vond de tweede editie van het Beachvolleybal Toernooi Borculo georganiseerd door de Hoeksteen plaats op ons sportpark. Het was een geslaagd toernooi en een nog gezelligere dag! 

Voor het Beachvolleybal Toernooi Borculo is een gedeelte van ons sportpark, de Wildbaan, omgetoverd tot een echt zandstrand met een vijftal velden, zomerse muziek en overal volleyballende fanatiekelingen!

Dit toernooi is mede mogelijk gemaakt door een aantal sponsoren:

– De Hoeksteen
– JKB Promotiewear
– Het Reclamehuis
– Elschot Evenementen
– AMI Kappers

Op deze dag werd er in 4 poules om de felbegeerde beker gespeeld in ‘De Hoeksteen Arena’. Na een zeer geslaagde dag is in de recreatie klasse Dames1 er met het kampioenschap vandoor gegaan. In de prestatie klasse van de dames hebben De Zeesterren hun tegenstanders achter zich gelaten. Aan de winnaars werden de bekers, beschikbaar gesteld door de Hoeksteen, uitgereikt.

Na het volleybaltoernooi was er de mogelijkheid voor iedereen om aan te sluiten bij de barbecue en party. Ondanks de kleine bui was dit een erg gezellige afsluiting van de dag en is er flink gefeest! 

Foto’s