En geweldige afsluiting van 2 dagen voetbaltraining met PBSoccer!

Was de 1e dag al een groot succes, de 2e dag ging er nog een schepje bovenop! En werd de lat nog iets hoger gelegd. ’s Ochtends techniektraining, waarbij het accent o.a. lag op ‘eerst op de speedladder, dan de bal aannemen en dan heel gericht op doel schieten’. Verder werden er o.a. wedstrijdjes gedaan op een ‘snelheidscircuit’. Na de lunch werd het tijd voor een echt toernooi. Met 4 verschillende ‘topteams’, allemaal onder leiding van 1 van de trainers. Jongens, meiden, ietsje kleiner, ietsje groter: alles werd lekker door elkaar gehusseld. En prachtig om te zien dat zowel de meiden als de kleintjes hun ‘mannetje’ prima stonden en niets voor de rest onderdeden! Waarbij we wel vermoeden, dat de meesten komende nacht prima kunnen slapen! Opvallend: het niveau waarop werd ‘gebald’: kennelijk waren deze dagen niet voor niets geweest. En dan de afsluiting. Met enkele prijsuitreikingen, voor iedereen een medaille, een rugzakje en een certificaat als bewijs van deelname… Geen wonder dat na afloop de trainers door alle deelnemers persoonlijk werden bedankt. Oprechte complimenten voor PBSSOCCER voor de strakke, positieve en professionele organisatie, ook bij jullie straalde het plezier er van af! Zeker voor herhaling vatbaar!