Einde competitie amateurvoetbal

Door de nieuwe maatregelen van de overheid omtrent het coronavirus mag er t/m 28 april niet meer gevoetbald worden. De KNVB heeft dan ook besloten dat de competities van het amateurvoetbal dit seizoen niet meer worden hervat. Dat geldt voor de mannen, vrouwen en jeugd, in de zaal en op het veld, op alle amateurniveaus en in heel Nederland. Dus ook bij ons.

Daarnaast is er besloten dat er voor dit seizoen geen eindstanden komen. Dit betekent dat er geen kampioenen, promovendi en degradanten zijn. Bekerkampioenschappen worden ook niet meer uitgespeeld en volgend seizoen start iedereen in dezelfde klasse als bij de start van huidig seizoen.

Het is een bijzondere tijd waarin de gezondheid van iedereen zeker voor gaat. Wij willen iedereen deze tijd ontzettend veel sterkte en gezondheid wensen, let een beetje op elkaar en hou je aan de maatregelen van de overheid.

Meer weten over het besluit van de KNVB? Klik hier om naar het artikel van de KNVB te gaan.

Afbeelding designed by Freepik