Doe mee met NL Doet bij v.v. Reünie

UPDATE: In verband met het corona virus is de NL Doet dag uitgesteld tot nader bericht.

Net als andere jaren doet v.v. Reünie mee aan de landelijke actie ‘NL Doet’.

Dit jaar vindt deze actie plaats op zaterdag 14 maart. Op deze dag gaan we van 08:00 uur tot 12:30 uur verschillende klussen doen op ons complex “De Wildbaan”. Hier is jouw hulp dringend bij nodig, we moeten het uiteindelijk samen doen. Vele handen maken licht werk, geef je dus op zodat wij zoveel mogelijk werkzaamheden kunnen uitvoeren zowel binnen als buiten de gebouwen. Van jong tot oud; iedereen is welkom. Kun je er niet om 08:00 uur zijn, maar wil je wel wat voor ons betekenen? Later aansluiten mag ook! Laat het ons wel even weten via de mail, zo kunnen wij een planning maken van werkzaamheden die wij deze dag graag willen doen.

Om 08:00 uur beginnen we rustig met een kop koffie en we sluiten het geheel om 13:00 uur af met een drankje. Nogmaals: vele handen maken licht werk, dus geef je op via gerardtenbras@hetnet.nl.

Hopelijk tot dan,

Accommodatiebeheer v.v. Reünie