DEO en Reunie/GSV’63 laten meiden samen voetballen

DEO en Reunie/GSV’63 laten meiden samen voetballen

Net als bij andere voetbalverenigingen, vormt de indeling van de jeugdteams ieder jaar weer een behoorlijk uitdaging. Dit jaar was het niet anders voor de commissie Voetbal Technische zaken van Reunie/GSV’63. Of misschien toch wel, want dit jaar hebben we in meerdere leeftijdsklassen hele talentvolle meiden, die we – net als iedereen – met plezier op hun eigen niveau willen laten voetballen.

De VTZ heeft daarop contact gezocht met het jeugdbestuur van DEO om te bekijken wat de mogelijkheden waren om met een of meerdere samengestelde meisjesteams het komend seizoen in te gaan. Direct duidelijk was dat beide partijen hierin een mooie kans zagen het meidenvoetbal verder te ontwikkelen.
Vervolgens hebben wij gevraagd naar de mening van de speelsters en hun ouders en die waren eveneens positief.

Afgelopen week is dan ook besloten om 3 samengestelde meisjesteams in te schrijven: 2 teams in de leeftijdsklasse onder 13 en 1 teams in de onder 11.

De komende periode zal in het teken staan van het uitwerken van de praktische zaken.

Voor meer informatie kunt u een e-mail sturen naar info@reunie-gsv63.nl.