De Graafschap thuis: altijd moeilijk!

Voor de Graafschap is ‘thuis’ tegen het gerenommeerde AZ natuurlijk een moeilijke wedstrijd in de strijd tegen degradatie. Daar had de Supportersvereniging samen met De Vrienden van Reünie iets op bedacht: zaterdagavond 6 april met een volle bus supporters naar Doetinchem. Eerst natuurlijk verzamelen in de kantine met een broodje en een drankje, daarna met z’n allen in de bus. Een initiatief dat duidelijk op prijs werd gesteld, want de bus zat lekker vol. Over het vertoonde spel kunnen we kort zijn: dat was niet best! En nadat AZ op een 1-0 voorsprong kwam zagen we het een beetje somber in. Maar de fanatieke supporters bleven De Graafschap onvermoeibaar aanmoedigen en warempel: ‘het wonder van Doetinchem geschiedde’: al in blessuretijd kwam toch nog de onverwachte 1-1 op het scorebord. Iedereen dus tevreden naar huis – wij ook, want dit tripje was perfect georganiseerd en zeker voor herhaling vatbaar. Dat het na afloop bij ons in de kantine nog lang gezellig bleef zal niemand verbazen!