Dames Reünie glorieus kampioen!

Dames Reünie 1: de leeuwinnen van Borculo!

Dat onze dames van Reünie 1 hun mannetje wel staan, was al bekend. Maar met een overwinning van maar liefst 7-0 op de dames van Ratti werd de strijd om promotie naar de 4e klasse wel heel overtuigend afgedwongen. Met maar liefst 2 bussen – gesponsord door Cafetaria De Hoeksteen en De Vrienden van Reünie – vertrokken de dames, vergezeld door veel supporters, naar Kranenburg. En het werd een fantastische happening, die werd ingeleid met een spectaculaire vuurwerkshow. De wedstrijd zelf begon wat aarzelend, maar met een ruststand van 4-0 kon het natuurlijk niet meer mis gaan en keken de trainers Hans Bussink en Roy Venderbosch en de leidster van het team Jolande Eelderink vanaf de zijlijn tevreden naar het werkelijk uitstekende spel van hun ‘meiden’. Met een verdediging die werkelijk niets weggaf, een sterk combinerend middenveld en niet te vergeten de razendsnelle voorhoedespeelsters werden de dames van Ratti volkomen van de mat gespeeld. De huldiging na afloop werd dan ook één groot feest met uiteraard bloemen, medailles, de kampioensschaal en champagne. Het damesvoetbal bij Reünie bestaat inmiddels 4 jaar en dit kampioenschap is een zeer verdiende beloning voor alle energie die er in afgelopen jaren in is geïnvesteerd. En gezien het niveau van het voetbal en de spelvreugde van de dames kunnen we de strijd in de 4e klasse vol vertrouwen tegemoet zien; onze ‘leeuwinnen’ zijn er helemaal klaar voor!