Wij collecteren voor het Fonds Gehandicaptensport!

Reünie vindt het belangrijk, dat iedereen kan sporten en daarom gaan onze JO15, MO15 en de JO13 en een aantal vrijwilligers van onze vereniging in de week van  2 t/m 5 april collecteren voor het Fonds Gehandicaptensport. Om als gehandicapte te kunnen sporten zijn vaak aanpassingen nodig, aan bijvoorbeeld het sport,- en spelmateriaal of de sportaccommodatie maar ook in de vorm van extra begeleiding en speciaal vervoer. Daar is geld voor nodig, veel geld. Daarom organiseert Fonds Gehandicaptensport ook dit jaar weer een landelijke collecte. Reünie werkt  hieraan graag mee en hoopt, dat hierdoor weer een groter aantal gehandicapte sporters het komende jaar aan allerlei sportwedstrijden mee kunnen doen. Wij dragen ons steentje bij door  te collecteren, draagt u uw steentje bij door een donatie in de collectebus?