ALWEER EEN TOPPRESTATIE VAN DE JO15-1

Woensdagavond 6 maart heeft St.Reünie/GSV’63 J15-1 de kwartfinale van de Achterhoek cup gespeeld tegen Grol JO15-1, dat uitkomt in de derde divisie. St.Reünie/GSV’63 JO15-1 kwam op een 1-0 achterstand, maar via een doelpunt van Bram Bouwman werd het gelijk en dat veranderde in de reguliere tijd niet meer, waarna shoot-outs de beslissing moesten brengen. Vanaf de middellijn ga je dribbelend richting doel en binnen 12 seconden moet je op doel geschoten hebben. Er waren 5 pogingen voor beide ploegen: Grol passeerde Sam Mobbs twee keer en Sam stopte er drie. Voor ons scoorden Justin van Lochem, Tijmen de Vries en Daan Bruggink en dat betekent, dat St.Reünie/GSV’63 JO15-1 doorgaat in de Achterhoek cup. Grote klasse heren en dat ene meisje! De loting voor de halve finale is op zaterdag 20 april, dus nu even de competitie en natuurlijk op 27 maart de kwartfinale van de beker en dan komt Go Ahead JO15-1 op bezoek. Wij kijken er al naar uit!