Up-to-date maken mobiel digitaal wedstrijd formulier.

Nu we al een paar weken aan het voetballen zijn, zijn er nog en aantal teams, die de pasfoto’s nog niet, of niet volledig of niet up to date hebben in het mobiel digitaal wedstrijd formulier . Bij enkele wedstrijden zijn er al scheidsrechters geweest, die aangegeven hebben, dat ze een recente foto in het mobiel digitaal wedstrijd formulier willen zien, want anders kan er door de jongens of meisjes niet meer gevoetbald worden. Zorg daarom, dat de foto’s in het  mobiel digitaal wedstrijd formulier up to date zijn.

Hier kun je zelf voor zorgen.

Invoegen foto team. Dit doe je via de teammanager

– vraag of de speler jou een foto wil sturen via de telefoon

– open de app wedstrijdzaken

– ga naar links boven het programma de 3 streepjes

– tik teammanager aan

– klik op team waarvan je teammanager

– tik op de persoon waarvan je foto wilt toevoegen

– tik op fotocamera en voeg deze toe vanuit de galerij

– doe dit zo met alle foto’s