Hoofdsponsoren

eggink

 

 

 

intersportborculo

 

 

 

 

Stersponsoren

AMI_Kappers

 

 

 

Grolsch

 

 

 

hoeksteen

 

 

holland pharma

 

 

 

 

Kerkemeijer

 

 

 

owmlogo

 

 

 

Rexwinkel

 

 

 

Logo-Supportersvereniging

 

 

woltertijdink

 

 

www.bauhuis-ip.nl​

KLEDINGSPONSOREN

Autoschade Service Beerten Borculo www.autoschadebeerten.nl
Praktijk Fyrtuoos www.praktijkfyrtuoos.nl
Electro World / Hogeweg installateurs www.hogeweg-installateurs.nl
Grand Café De Gracht http://grandcafedegracht.nl/
Graphics Group http://www.graphicsgroup.nl/
Ambachtelijke slagerij Henk https://www.facebook.com/SlagerijHenk/
Café Mini resto De Hoeksteen www.cafedehoeksteen.nl
Neco staalbouw en kraanverhuur bv www.neco.nl
Café-Restaurant Peters www.petersborculo.nl
Verkeersschool Rob en Nel www.robennel.nl
Supportersvereniging v.v. Reünie http://www.vvreunie.nl/over-vv-reunie/onze-supportersvereniging/
Ter Woerds Afbouwbedrijf bv www.terwoerds.nl
Ter Woerds Schilderwerken, www.terwoerds.nl
Wolter Tijdink Trappenfabriek B.V. www.woltertijdink.nl
Autobedrijf Nico Bruggink ww.bruggink.nl

BORDSPONSOREN

ACCB www.accb-borculo.nl
Amerongen Schilderwerken BV www.amerongenborculo.nl
Barink, Woonservice www.barinkwonen.nl
Bauhuis Industrial Partner www.bauhuis-ip.nl
Autoschade Service Beerten Borculo www.autoschadebeerten.nl
Hotel Restaurant Berkelpalace www.berkelpalace.nl
Beukenhorst Koffiebranderij www.beukenhorst.nl
Blokker www.blokker.nl
Body Check www.bodycheckborculo.nl
Humanitaire kringloopwinkel Bohero http://bohero.nl/
Fa. Jan Bosch
Cleaning Overberkel http://www.baks-logistiek.nl/cleaning-overberkel-tankreiniging/
Kringloop de Cirkel
Ditloont www.ditloont.nu
Electro World / Hogeweg installateurs www.hogeweg-installateurs.nl
ERFRA http://erfra.nl/
Forkink VOF
Friesland Campina Domo Productie
Ambachtelijke slagerij Henk https://www.facebook.com/SlagerijHenk/
Hofstede Tweewielers / Bike Totaal www.bth.nl
Home of Happy Brands www.homeofhappybrands.nl
ID-groen www.id-groen.nl
Ijsboerderij Dommerholt www.ijsboerderijdommerholt.nl
J. Jebbouri las en montage
Bakker Jos www.bakkerjos.nl
Te Koppele B.V. www.tekoppele.nl
Houthandel Kruize www.houthandelkruize.nl
Liebrand Groentespeciaalzaak
Brood- en banketbakkerij Liebrand https://martijnkozijn.nl/
Lubron Technisch Intermediair www.lubrongroep.nl
Malgozcom www.malgozcom.nl
MartijnKozijn https://martijnkozijn.nl/
Dick Meilink Mode www.dickmeilink.nl
Rietdekkersbedrijf C.J. Molema www.rietdekkersbedrijfmolema.nl
Tech. Dist.Centrum De Mors www.tdcdemors.nl
MTB sportswear www.mtb-sport.net
Autobedrijf Borculo Nijman www.autonijman.nl
Al Pacino’s http://www.alpacinos.nl/
Café-Restaurant Peters www.petersborculo.nl
Praxis Doe Het Zelf Center www.praxis.nl
Autobedrijf R&R www.renr-auto.nl
Rabobank Noord- en Oost-Achterhoek www.rabobank.nl/noa
Aannemingsbedrijf bv Ribbers www.ribbers-bouw.nl
Scharenborg Assurantiën www.scharenborg-beltrum.nl
Rietdekkersbedrijf E.J. Schepers www.schepers-rietdekkers.nl
Slootsmid www.slootsmid.nl
Autodemontagebedrijf Snuverink www.autosnuverink.nl
Telecats B.V. www.telecats.nl
TM Print & Sign www.tmborculo.nl
Welkoop www.boerenbond-welkoop.nl
Willems Wegenbouw / sierbestrating www.willemssierbestrating.nl
Ter Woerds Afbouwbedrijf bv www.terwoerds.nl
Cigo www.cigo.nl
Aannemersbedrijf Wopereis www.aannemersbedrijfwopereis.nl
Bijker Makelaardij
Schuurman Schoenen
Corrie Beerten Schadeherstel www.beerten.net
AA-drink www.aa-drink.com
Boeijink Buitenverblijven www.boeijinkbuitenverblijven.nl
Cafe Restaurant Baan
Bonsen & Reuling Accountants www.bonsenreuling.nl
Holland Pharma www.hollandpharma.nl
Multimate www.multimateborculo.nl
RGB Montage Borculo
Vivante Bosman www.vivante.nl
Chris’s Computer Solutions
Graphic Group
J&W Service BV
Neco staalbouw en kraanverhuur bv www.neco.nl
Automobielbedrijf Ruesink bv www.ruessink-ruurlo.citroen.nl
Timmerfabriek  Schepers BV
Stokkink Service
Tragter Brandbeveiliging www.tragterbrandbeveiliging.nl
Wian Afbouw www.wianafbouw.nl
Ter Braak Graszoden,Haardhout & Cultuurtechniek www.terbraakcultuurtechniek.nl
Eelderink Straatwerken Chauffeursdiensten
Grand Café De Gracht
Scooterpoint Nijman www.autonijman.nl
Bakkerij Nollen www.bakkerijnollen.nl
Verkeersschool Rob en Nel www.robennel.nl

VLAGSPONSOREN

Electro World / Hogeweg installateurs www.hogeweg-installateurs.nl
Scharenborg Assurantiën www.scharenborg-beltrum.nl
Partou Kinderopvang Borculo

WEBSPONSOREN

Bauhuis Industrial Partner www.bauhuis-ip.nl
Autoschade Service Beerten Borculo www.autoschadebeerten.nl
Praktijk Fyrtuoos www.praktijkfyrtuoos.nl
Eelderink Straatwerken Chauffeursdiensten
Friesland Campina Domo Productie
Hofstede Tweewielers / Bike Totaal www.bth.nl
Idea Online www.idea-online.nl
Brood- en banketbakkerij Liebrand
Café-Restaurant Peters www.petersborculo.nl
Rabobank Noord- en Oost-Achterhoek www.rabobank.nl/noa
De Schelfer www.deschelfer.nl
Unive verzekeringen www.unive.nl
Vivante Bosman www.vivante.nl
Tabak en Wijn en Zo https://www.facebook.com/TabakEnWijnEnZo/
Auto-Bosberg http://www.auto-bosberg.nl/

BALSPONSOREN

Barink, Woonservice www.barinkwonen.nl
Club van 50
Eelderink Straatwerken Chauffeursdiensten
Ambachtelijke slagerij Henk
Café Mini resto De Hoeksteen www.cafedehoeksteen.nl
Hofstede Tweewielers / Bike Totaal www.bth.nl
MTB sportswear www.mtb-sport.net
Supportersvereniging v.v. Reünie
Autobedrijf Nico Bruggink www.bruggink.nl

SUPPLIER

Albert Heijn www.ah.nl
Chris’s Computer Solutions http://www.ccs-berkelland.nl/
Crossroads Studio’s Borculo www.crossroadsborculo.nl
Eggink Administratie en Belastingadviseurs BV www.eggink-administratie.nl
Emté http://www.emte.nl/home.htm
Home of Happy Brands www.hohb.nl
Idea Online www.idea-online.nl
Intersport Borculo www.intersportborculo.nl
Halloo www.halloo.nl